– Nie wiedzieć dlaczego, piękny i równy asfaltowy dywanik w kierunku Medyki kończy się przed Hureczkiem. Na odcinku przed torami jest jakieś 500 metrów koszmarnie dziurawej nawierzchni, której nikt dotąd nie wyremontował.
– Jedzie się po tym fatalnie. Tak samo dziurawy jest wiadukt łączący Mickiewicza z ulicą Zana. Niebawem wiosna, będzie okazja do przeglądów i remontów. Moim zdaniem specjaliści od tego rodzaju drogowych inwestycji powinni się w pierwszej kolejności zająć tymi właśnie miejscami, bo aż proszą się o jakieś działania naprawcze – podsumowuje mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze