– Dziwi mnie ogromnie sposób, w jaki rozwiązane zostało parkowanie na parkingu przy ul. 3 Maja, przylegającym do placówki jednego z banków i sklepu odzieżowego.
– Jako klient banku zaparkowałem tam auto i zamierzałem udać się do środka, by załatwić swoją sprawę, ale poinformowano mnie, że parkowanie bezpłatne możliwe jest do 15 minut, a przecież wiadomo, że raczej spędzę w banku więcej czasu.
Na placu nie zauważyłem w dodatku żadnego regulaminu odnośnie parkowania, co według mnie nie powinno mieć miejsca, bo klient powinien zostać wcześniej uprzedzony, żeby potem nie narażać się na nieprzyjemności. Pomijam już fakt, że placówka bankowa winna dogadać się z właścicielem parkingu w kwestii kilku miejsc parkingowych dla klientów, bo obecna sytuacja jest absurdalna – komentuje przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze