Reklama

Dziwne parkingowe zwyczaje przy ul. 3 Maja w Przemyślu

28/01/2023 08:03

– Dziwi mnie ogromnie sposób, w jaki rozwiązane zostało parkowanie na parkingu przy ul. 3 Maja, przylegającym do placówki jednego z banków i sklepu odzieżowego.

– Jako klient banku zaparkowałem tam auto i zamierzałem udać się do środka, by załatwić swoją sprawę, ale poinformowano mnie, że parkowanie bezpłatne możliwe jest do 15 minut, a przecież wiadomo, że raczej spędzę w banku więcej czasu.

Na placu nie zauważyłem w dodatku żadnego regulaminu odnośnie parkowania, co według mnie nie powinno mieć miejsca, bo klient powinien zostać wcześniej uprzedzony, żeby potem nie narażać się na nieprzyjemności. Pomijam już fakt, że placówka bankowa winna dogadać się z właścicielem parkingu w kwestii kilku miejsc parkingowych dla klientów, bo obecna sytuacja jest absurdalna – komentuje przemyślanin.


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości