Reklama

Dziwne porządki przy ul. Wiklinowej

16/01/2016 19:27

– Przejeżdżając ulicą Wiklinową, często miałem okazję zaobserwować, jak ktoś wywoził, a następnie wyrzucał na pobocze śmieci. Wstyd, że w takim pięknym mieście stosuje się takie haniebne praktyki. Apeluję do mieszkających w pobliżu, by postarali się ustalić takiego delikwenta i wskazać straży miejskiej. Myślę, że nie powinno to sprawiać większego problemu. Właściciel podrzuconych śmieci powinien zostać pouczony, a nawet ukarany.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-01-16 22:10:47

    Tam w pobliżu nikt nie mieszka, to odludzie nad Wiarem. Tą drogą (trudno nazywać ją ulicą) prawie nikt nie jeździ a i mieszkańców brak bo jedna chałupa tylko stoi przy niej, reszta to nieużytki, chaszcze i jakaś zrujnowana stodoła.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rowerzysta - niezalogowany 2016-01-16 23:42:11

    Skoro widziales jak ktos wywozi a nawet wyrzuca smieci, to dlaczego nie zadzwoniles pod 986 lub 997 podajac numery rejestracyjne pojazdu? Dlaczego nie zrobiles zdjec calego zajscia? Trzeba reagowac na miejscu i natychmiast nie zas apelowac o to do innych na lamach prasy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rowerzysta - niezalogowany 2016-01-16 23:49:48

    Co wcale nie oznacza, ze jakis parch ma tam wypieprzac swoje smieci. Skoro to takie zadupie, to tym mniejsze jest prawdopodobienstwo, ze ktos ten syf uprzatnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama