– Przejeżdżając ulicą Wiklinową, często miałem okazję zaobserwować, jak ktoś wywoził, a następnie wyrzucał na pobocze śmieci. Wstyd, że w takim pięknym mieście stosuje się takie haniebne praktyki. Apeluję do mieszkających w pobliżu, by postarali się ustalić takiego delikwenta i wskazać straży miejskiej. Myślę, że nie powinno to sprawiać większego problemu. Właściciel podrzuconych śmieci powinien zostać pouczony, a nawet ukarany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tam w pobliżu nikt nie mieszka, to odludzie nad Wiarem. Tą drogą (trudno nazywać ją ulicą) prawie nikt nie jeździ a i mieszkańców brak bo jedna chałupa tylko stoi przy niej, reszta to nieużytki, chaszcze i jakaś zrujnowana stodoła.
Skoro widziales jak ktos wywozi a nawet wyrzuca smieci, to dlaczego nie zadzwoniles pod 986 lub 997 podajac numery rejestracyjne pojazdu? Dlaczego nie zrobiles zdjec calego zajscia? Trzeba reagowac na miejscu i natychmiast nie zas apelowac o to do innych na lamach prasy
Co wcale nie oznacza, ze jakis parch ma tam wypieprzac swoje smieci. Skoro to takie zadupie, to tym mniejsze jest prawdopodobienstwo, ze ktos ten syf uprzatnie.
Tam w pobliżu nikt nie mieszka, to odludzie nad Wiarem. Tą drogą (trudno nazywać ją ulicą) prawie nikt nie jeździ a i mieszkańców brak bo jedna chałupa tylko stoi przy niej, reszta to nieużytki, chaszcze i jakaś zrujnowana stodoła.
Skoro widziales jak ktos wywozi a nawet wyrzuca smieci, to dlaczego nie zadzwoniles pod 986 lub 997 podajac numery rejestracyjne pojazdu? Dlaczego nie zrobiles zdjec calego zajscia? Trzeba reagowac na miejscu i natychmiast nie zas apelowac o to do innych na lamach prasy
Co wcale nie oznacza, ze jakis parch ma tam wypieprzac swoje smieci. Skoro to takie zadupie, to tym mniejsze jest prawdopodobienstwo, ze ktos ten syf uprzatnie.