Dzisiaj, 9 lipca br., na przemyskim Rynku trwały nagrania do czwartego odcinka programu realizowanego przez TVP 1 pod tytułem „Wakacyjny Peleton Gwiazd”. W rolach głównych wystąpili m.in.: Edyta Herbuś, Maja Bohosiewicz, Joanna Jabłczyńska, Przemysław Cypryański, Rafał Patyra, Kabaret Skeczów Męczących oraz Maciej Iwański jako prowadzący.
Program jest elementem dużego projektu pod tytułem „Green Velo” (czyli „Zielony Rower”, promującego ogólnopolski projekt „Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej”. Jednym z miejsc, wskazanych przez organizatora projektu do realizacji programu był właśnie przemyski rynek.
„Wakacyjny Peleton Gwiazd” to cykl pięciu odcinków programu promującego aktywny, zdrowy tryb życia Polaków, będący jednocześnie znakomitą reklamą owych tras rowerowych. W każdym odcinku na tle charakterystycznych plenerów lub zabytków danego regionu, gwiazdy programu uczestniczą w różnych, czasami zabawnych konkurencjach rowerowych. Emisja programu w TVP 1 w pierwszy sierpniowy weekend br. W czwartym z nich będzie relacja z Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W obecnej Polsce , bardzo szybko zostaje sie tzw. "gwiazdą'. Tylko co takiego wielkiego zrobiły i robią te i inne tzw. "gwiazdki , gwiazdy i inne ciałka niebieskie" ? Żeby mieć prawo do nazywania siebie takim tytułem , to trzeba naprawdę coś wybitnego , wyjątkowego dokonać, a nie tylko pieprzyć 3 po 3 w tv lub kręcić zadem . To potrafi prawie każda dwunożna istota, byleby była w miarę sprawna i jako tako dobrze wyglądała.
pierwszy raz słyszę o wielu ,,gwiazdach". To słowo jest mocno nadużywane.
W obecnej Polsce , bardzo szybko zostaje sie tzw. "gwiazdą'. Tylko co takiego wielkiego zrobiły i robią te i inne tzw. "gwiazdki , gwiazdy i inne ciałka niebieskie" ? Żeby mieć prawo do nazywania siebie takim tytułem , to trzeba naprawdę coś wybitnego , wyjątkowego dokonać, a nie tylko pieprzyć 3 po 3 w tv lub kręcić zadem . To potrafi prawie każda dwunożna istota, byleby była w miarę sprawna i jako tako dobrze wyglądała.
pierwszy raz słyszę o wielu ,,gwiazdach". To słowo jest mocno nadużywane.
Jakie miasto takie gwiazdy!!