Reklama

Egipskie ciemności przy ulicy Leczczyńskiego

12/01/2016 07:30

– Zastanawiam się, czy to wynik oszczędności, czy może nieroztropności, że niemal cały odcinek od siedziby MOPS przy ulicy Leczczyńskiego do parku Lubomirskich bywa nieoświetlony. Są takie dni, że lampy na tej trasie w ogóle nie świecą, a przecież w pobliżu parku są bloki. Nie wszyscy mieszkańcy mają natomiast samochody. Niektórzy poruszają się pieszo. Mam nadzieję, że to jakieś niedopatrzenie i w przyszłości takie sytuacje nie będą mieć miejsca.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama