Reklama

Ekipa z Babic mistrzem Przemyśla

W sali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu odbyły się V Mistrzostwa Miasta Przemyśla i Powiatu Przemyskiego Ministrantów w piłce nożnej.

Zawody odbyły się pod honorowym patronatem biskupa Stanisława Jamrozka, patronowali imprezie także posłanka na Sejm RP Anna Schmidt-Rodziewicz i prezydent Przemyśla Robert Choma.

W sportowej rywalizacji najlepsi okazali się młodzi piłkarze, ministranci z Babic, którzy wygrali wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasował się pierwszy zespół Salosu Przemyśl, natomiast trzecia lokata przypadła zespołowi Salosu II. Najlepszym zawodnikiemturnieju wybrany został Jakub Wojtowicz, najlepszym strzelcem był Miłosz Ślimak, zaś najlepszym bramkarzem – Damian Mielnik.

Reklama

Turniej sędziowali: Piotr Kowalski, Wojciech Kamiński, Sebastian Olszański i Łukasz Palko, a mógł się on odbyć dzięki wsparciu: PWiK Przemyśl, MPEC Przemyśl i PGM Przemyśl, a także dzięki przemyskim radnym: Łucji Podbilskiej, Tomaszowi Kuźmiekowi, Robertowi Balowi, Stanisławowi Surmie i Maciejowi Kamińskiemu, którzy ufundowali nagrody dla najlepszych. Do tego grona dołączył również dyrektor II LO w Przemyślu Mariusz Zamirski.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama