Reklama

Fajne miejsce, ale...

27/10/2016 07:54

– W ostatnim czasie często bywałam z wnukiem na placu zbaw przy ulicy 22 Stycznia. To bardzo przyjemne miejsce, atrakcyjne dla najmłodszych. Szkoda jednak, że przy większości tego typu obiektów nie ma toalet, a – jak wiadomo – dziecku często trudno zapanować nad swoimi potrzebami fizjologicznymi.

Jeśli plac zabaw nie jest osiedlowy, nie da się w takim momencie na czas dotrzeć do domu. Jedynie na tym znajdującym się w parku miejskim możemy skorzystać z parkowej toalety, ale to wyjątek. Wiadomo, że w sezonie dziecko spędza na placu zabaw nieraz i kilka godzin. Wiadomo też, że prędzej czy później pojawi się problem, gdzie pójść za potrzebą. Może brak toalety to szczegół, jednak w coraz większej ilości miast takie obiekty się w nie wyposaża. Warto zatem pomyśleć chociaż o postawieniu tam przenośnego WC.

Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    karol - niezalogowany 2016-10-28 11:06:50

    wykorzystać stojący budynek., ten wrak na przystań , można  tam zrobić wypożyczalnie sprzętu pływającego np. kajaki , ( dobra zabawa dla młodych i starszych), a przy tym powstanie tam zaplecze jak bar z kawą i herbatą. a najmłodsi będą mieli zaplecze sanitarne, a starsi w czasie zabawy maluchów napiją się kawy na świeżym powietrzu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama