Reklama

Ferie pełne atrakcji dla najmłodszych [ZDJĘCIA]

28/02/2016 07:27

Zimowy odpoczynek dla uczniów, którzy pozostali w Jarosławiu, można uznać za udany. Czekało na nich wiele zajęć i zabaw organizowanych przez miejskie instytucje kulturalne. Miejski Ośrodek Kultury wraz z Miejską Biblioteką Publiczną zorganizowały dla dzieci różnego rodzaju zajęcia, m.in. plastyczne, sprawiające im dużo radości.

Zimowiska były organizowane we wszystkich szkołach. Zgłoszonych zostało aż 659 dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczniowie z chęcią deklarowali swój udział w zajęciach. W pierwszym tygodniu ferii uczniowie mieli zajęcia w szkołach. Mogli uczestniczyć w wycieczkach, wyjść do kina, zwiedzić podziemną trasę turystyczną. Były też zajęcia sportowe. Przez całe ferie otwarty był dla nich MOK i MBP.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama