Zimowy odpoczynek dla uczniów, którzy pozostali w Jarosławiu, można uznać za udany. Czekało na nich wiele zajęć i zabaw organizowanych przez miejskie instytucje kulturalne. Miejski Ośrodek Kultury wraz z Miejską Biblioteką Publiczną zorganizowały dla dzieci różnego rodzaju zajęcia, m.in. plastyczne, sprawiające im dużo radości.
Zimowiska były organizowane we wszystkich szkołach. Zgłoszonych zostało aż 659 dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczniowie z chęcią deklarowali swój udział w zajęciach. W pierwszym tygodniu ferii uczniowie mieli zajęcia w szkołach. Mogli uczestniczyć w wycieczkach, wyjść do kina, zwiedzić podziemną trasę turystyczną. Były też zajęcia sportowe. Przez całe ferie otwarty był dla nich MOK i MBP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze