Reklama

Festiwal logopedyczny w jarosławskiej bibliotece, czyli nauka i zabawa

Ćwiczenia logopedyczne wcale nie muszą być nudne. O tym, jak w lekki i przyjemny sposób można je realizować, przekonały się dzieci z jarosławskich przedszkoli, w czasie festiwalu logopedycznego zorganizowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jarosławiu.

W festiwalu wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jarosławiu, Szkoły Podstawowej w Tuczempach oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu[paywall].

Głównym celem była wspólna zabawa, ale także nauka i ćwiczenia logopedyczne. A wszystko w bajkowym otoczeniu świata piratów, ale tych przyjaznych i kolorowych. Były piosenki, zabawy ruchowe, poszukiwania skarbu i wyprawa na bananową wyspę. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, wręczony osobiście przez dyrekcję SOSW i MBP, Wojciecha Głąba i Anetę Mrazek oraz Elżbietę Tkacz i Małgorzatę Kowal.

Reklama

– Festiwal logopedyczny, zorganizowany przez logopedę z SOSW Elżbietę Szylar-Sawińską oraz nauczyciela nauczania początkowego z tej samej placówki – Monikę Ziemborak z pomocą szkolnej bibliotekarki Iwony Michalik, odbył się już po raz drugi. Po raz kolejny był elementem Tygodnia Bibliotek, dlatego fakt, że odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu, nie powinien dziwić – powiedział Konrad Sawiński z Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama