Płonące auto było przyczyną dzisiejszej (28 bm.) interwencji policjantów z Kolbuszowej i strażaków z tamtejszej jednostki.
Około g. 9.30 do kolbuszowskiej jednostki policji dotarło zgłoszenie o palącym się samochodzie na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Szopena. Chodziło o fiata, za kierownicą którego siedział 32-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Auto stanęło w płomieniach w momencie, kiedy znajdowało się akurat na skrzyżowaniu. Spod komory silnika nagle zaczął się wydobywać dym. Kierowca natychmiast się zatrzymał. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy ugasili płonący samochód. Z relacji kolbuszowskiej policji wynika, że nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, a kierujący fiatem był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze