Reklama

Fiat stanął w płomieniach na skrzyżowaniu

Płonące auto było przyczyną dzisiejszej (28 bm.) interwencji policjantów z Kolbuszowej i strażaków z tamtejszej jednostki.

Około g. 9.30 do kolbuszowskiej jednostki policji dotarło zgłoszenie o palącym się samochodzie na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Szopena. Chodziło o fiata, za kierownicą którego siedział 32-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Auto stanęło w płomieniach w momencie, kiedy znajdowało się akurat na skrzyżowaniu. Spod komory silnika nagle zaczął się wydobywać dym. Kierowca natychmiast się zatrzymał. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy ugasili płonący samochód. Z relacji kolbuszowskiej policji wynika, że nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, a kierujący fiatem był trzeźwy.

 

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości