Reklama

Filmowcy pokochali Przemyśl. Szukają statystów do serialu o Piłsudskim. Przyjdź na casting! [ZWIASTUN SERIALU]

Przemyśl coraz częściej doceniany jest przez filmowców. To właśnie tu kręcono jakiś czas temu sceny do filmu „Ułaskawienie” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego, a wcześniej wybrane sceny serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. Teraz miasto nad Sanem „zagra” w serialu TVP „Ziuk. Młody Piłsudski”. Lada chwila w Przemyślu rusza casting dla statystów.

Ekipa pracująca przy produkcji serialu „Ziuk. Młody Piłsudski” w marcu br. ponownie będzie gościć w grodzie nad Sanem. W lipcu minionego roku filmowcy kręcili już u nas serialowe sceny.  Teraz przyszedł czas na kontynuację. W najbliższy weekend – 23 i 24 lutego – w godzinach 10 – 13 i 14 – 18 w siedzibie PCKiN „Zamek” trwał będzie casting dla statystów. Mile widziani są wszyscy Ci, którzy pragną przeżyć przygodę na planie filmowym. Organizatorzy czekają na osoby w wieku od 16 do 80 lat.


fot.kadr z serialu
W rolę J. Piłsudskiego wcieli się aktor Grzegorz Otrębski.

Reklama

Kogo zobaczymy w serialu?

„Ziuk. Młody Piłsudski” – to serial historyczny o wczesnych latach Józefa Piłsudskiego. Akcja rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku w środowisku polskich i rosyjskich konspiratorów. Wydarzenia przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi faktami z młodości Piłsudskiego. Specjalny odcinek pilotowy serialu przygotowany został na 100. rocznicę odzyskania niepodleglości i wyemitowany 11 listopada 2018 r. Serial reżyseruje Jarosław Marszewski, a autorami scenariusza jest duet Ewa Wencel i Jarosław Sokół, którzy odpowiadali za skrypty „Czasu Honoru”. W rolę J. Piłsudskiego wcieli się Grzegorz Otrębski. W serialu zobaczymy też m.in.: Urszulę Grabowska, Ewę Ziętek, Jana Englerta czy Marka Kalitę.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-02-21 13:41:24

    "Dziadek" nienawidził Przemyśla.Tutaj w 1912 zaraził się wstydliwą chorobą,która zaleczył ale nie wyleczył. Na tą chorobę też umarł ale starannie  Sławek wymazał to z protokołu sekcji. Ale to wielka tajemnica.Ale filmowcy jak pogrzebią to znajdą i film będzie ze smaczkiem a nie patriotyczny gniot

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślak - niezalogowany 2019-02-21 14:46:30

    Super Przemyśl to miasto z dużym potencjałem - może znajdzie się ktoś kto będzie umiał to wykorzystać?Pozdrawiam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-02-21 16:46:49

    Miłość filmowców może wyjść dla Przemyśla na dobre Tak się stało z Sandomierzem.Nawet z tamtego okresu nic specjalnie nie trzeba wymyślaćNajwiększa  afera szpiegowska tamtego okresu dotyczy w swojej zasadniczej części Przemyśla.Gry operacyjne na szczeblu strategicznym rozgrywają się w Przemyślu gdzie mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji.Zabobonność tubylców w zetknięciu z cywilizowanym światem przezabawne i komiczne epizody.I najważniejsze klimat i jeszcze raz klimat.Wystarczy to ładnie ubrać i może uda się sprzedać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości