Jutro, 16 października, ruszają największe w Przemyślu Targi Edukacji i Pracy.
Ponad 500 ofert pracy w kraju i za granicą i ponad 40 wystawców różnych branż, w tym szkół wyższych z regionu, czekać będzie jutro na zainteresowanych w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu, przy Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II 2. Targi pracy potrwają od g. 10 do 14. W założeniu mają pomóc mieszkańcom Przemyśla i okolic w znalezieniu zatrudnienia bądź wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej. To również okazja do spotkania się osób poszukujących pracy z przyszłymi pracodawcami.
– Targi mają stanowić płaszczyznę komunikacji między absolwentami szkół średnich i wyższych a pracodawcami. Co roku odwiedza je ponad 1500 osób. Organizatorem imprezy jest Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu oraz Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct” przy Wyższej Szkole Prawa i Administracji, a patronat nad nią objęły przemyski urząd miasta i starostwo powiatowe – informuje Przemysław Pawlak, rzecznik prasowy uczelni.
Podczas tegorocznych, marcowych targów zaprezentowały się m.in. firmy: Work Service, GRH sp. z o.o., Aterima Med, Promedica24, NL Jobs Polska sp. z o.o., Covebo Work Office, EAE Elektronik, Akcja Job sp. z o.o., Votum SA, Sanmarks sp. z o.o. oraz Sherpa International Force. Wśród wystawców było też wiele instytucji państwowych oraz służb mundurowych
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Taaak, skończą studia wyższe i dostana ofertę pracy - bierz swoje sprawy w swoje ręce - jak mawiał jeden z prezydentów RP, a jak nie to zmywak UK, ogórki w Holandii, jabłka u szwaba, albo winogrona u żabojadów, albo podcierania dupy starym Italiańcom, albo jeszcze jedna prespektywa w RP. - praca na budowach od świtu do nocy, na czarno za 1500 zł bez ubezpieczenia i tp. Ciekawe, że nikt nie sprawdza okolicznych budów, czy też nowo budowanych domów w mieście, czy okolicach miasta, czy po wsiach gdzie przeważnie są zatrudniani do murowania, układania kostki, dociepleń i ciesielki, przez wyzyskiwaczy, bezrobotni bez umów o prace, ubezpieczeń, odprowadzania składek ZUS i podatków. No tak, - OBCYM WSTEP WZBRONIONY NA TEREN BUDOWY - o i jak inspektorzy mogą wejść na teren prywatny.
Ahahajaha
Taaak, skończą studia wyższe i dostana ofertę pracy - bierz swoje sprawy w swoje ręce - jak mawiał jeden z prezydentów RP, a jak nie to zmywak UK, ogórki w Holandii, jabłka u szwaba, albo winogrona u żabojadów, albo podcierania dupy starym Italiańcom, albo jeszcze jedna prespektywa w RP. - praca na budowach od świtu do nocy, na czarno za 1500 zł bez ubezpieczenia i tp. Ciekawe, że nikt nie sprawdza okolicznych budów, czy też nowo budowanych domów w mieście, czy okolicach miasta, czy po wsiach gdzie przeważnie są zatrudniani do murowania, układania kostki, dociepleń i ciesielki, przez wyzyskiwaczy, bezrobotni bez umów o prace, ubezpieczeń, odprowadzania składek ZUS i podatków. No tak, - OBCYM WSTEP WZBRONIONY NA TEREN BUDOWY - o i jak inspektorzy mogą wejść na teren prywatny.