Reklama

Fotograf papieski przyjedzie do Lubaczowa

01/06/2015 16:32

Arturo Mari, który przez 51 lat pracował jako fotograf pięciu kolejnych papieży, odwiedzi we wtorek, 2 czerwca, Lubaczów. Spotkanie w bibliotece miejskiej rozpocznie się o godz. 17.00.

Arturo Mari papieży zaczął fotografować 9 marca 1956 r. za pontyfikatu Piusa XII. Potem, jako fotograf L'Osservatore Romano, towarzyszył kolejnym papieżom: Janowi XXIII, Pawłowi VI, Janowi Pawłowi I, Janowi Pawłowi II i Benedyktowi XVI. W czerwcu 2007 r. przeszedł na emeryturę. Miejsce Arturo Mariego zajął jego uczeń i asystent Francesco Sforza.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości