Nowa galeria handlowa w Jarosławiu otworzyła swoje podwoje dziś o godzinie 10. Na pachnącym świeżością obiekcie trwa zakupowy szał. Mamy zdjęcia z wydarzenia.
Stara Ujeżdżalnia z całą pewnością nie rozczarowała. Na pierwszym poziomie znajduje się część handlowa. Znane marki, sieciówki, kilka mniej rozpoznawalnych szyldów, no i oczywiście wielkopowierzchniowy spożywczak. Wszystkie sklepy przestronne, doskonale zatowarowane – a więc zakupy można robić bardzo komfortowo i obficie. Do tego promocje, konkursy i piękne hostessy. Sporą cześć tego poziomu zajmuje też browar i restauracja. Piętro zdominowała rekreacja, rozrywka i kulinaria. Jest też kino, a gratką mogą być sale premium, gdzie na skórzanych fotelach kinowy seans można obejrzeć wyciągniętym w ulubionej pozycji na regulowanym fotelu. Warto też podkreślić, że przestrzeń galerii zaaranżowana jest ze smakiem, industrialne żebrowania znane ze wszystkich praktycznie współczesnych obiektów handlowych wpasowane zostały do charakterystycznych dekorów z cegły klinkierowej. Co chwila w przestrzeni pojawiają się motywy związane z historią miejsca, a więc konie. Do gustu najmłodszej części odwiedzających najbardziej przypadł naturalnych rozmiarów koń na biegunach. Pewne jest to, że klienci dopisali, sporo było ciekawskich zwiedzających, ale też sporo wychodzących z galerii obciążonych pokażnymi zakupami. Czas pokaże, czy Stara Ujeżdżalnia skradnie serca okolicznych mieszkańców, na razie festiwal konsumpcji trwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.lata młodości już minęły stąd apatia połączona z utraconymi igrzyskami........
Pięknie, porażka w nazwie i pewnie porażka z zyskami, miasto 35000 + kilka wiosek na pewno tego molocha nie utrzyma, a do tego jakieś śmieszne kino.
W Przemyślu nie ma wspaniałej galerii ;) dlatego ludzie jeżdżą do Rzeszowa na zakupy teraz już nie będą jezlkc do Rzeszowa tylko do Jarosławia, bo bliżej ;) no, ale nazwa jest śmieszna
Co to za sensacja, sklepy te same co w Sanowej,
Kino jest kozak o co ci chodzi gdzie w przemysłu masz rozkładane fotele w kinie
zobaczymy ile tych sklepów zostanie za rok :))
Więcej oglądających niż kupujących chociaż galerianki będą nowe ????
Byłem w sobotę na małych zakupach przelotem powrotnym do Krakowa...Ludzie,czy wy nie potraficie się normalnie zachowywać???Nigdy nie byliście w galerii???odniosłem wrazenie że cale te dzikie tłumy pierwszy raz weszly do wiekszego sklepu typu galeria.....szkoda że zostawiłem tel w samochodzie bo film byłby przedni...
Z artykułu redaktora wynika że Jarosław już nie musi czekać na Mesjasza....ma galerię.
Tłuszcza sie nasyci, śmierdziuchy do szkoły i będzie spokój. Lepsze galerie są w Przemyślu i Rzeszowie
Bzdury piszesz. Powiat Jarosław to 100 tys mieszkańców, do tego trzeba doliczyć klientów z powiatu lubaczowskiego i przeworskiego. A co do kina to Kino na Biegunach jest nowoczesnym 5 salowym kinem niczym nie różniącym się od kin sieci Helios (wiem bo byłem już w Kinie na Biegunach). Dlaczego nie zwrócisz uwagi że podkarpacka "metropolia" tj. Rzeszów ma raptem 160 tys mieszkańców + przyłączone w ostatnim czasie wsie i na to przypada kilka galerii handlowych (Millenium, Galeria Rzeszów, Nowy Świat, Plaza + kilka mniejszych)? Czyżby zazdrość ?
NAZWA POCHODZI OD UJEŻDŻALNI KONI W TYM MIEJSCU...NIC ZDROŻNEGO.!! !.... JAK SIĘ TO MÓWI LUDZIE MAJĄ ZWYKLE TYLKO BŁĘDNE WIZJE WG POWIEDZENIA GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI ..ETC INFORMACJE ZNAJDZIESZ W INTERNECIE ...
Ciekawa sprawa... "Zarząd kina to banda oszustów. Pracownicy zwolnieni z zamkniętych już kin w Oławie i Mysłowicach, w czerwcu tego roku do tej pory nie otrzymali należnych im wynagrodzeń. Pan prezes Paweł Trojan zamiast uregulować długi postanowił bawić się dalej i założył sobie nowe kino - Kino na Biegunach. Na stronie nowego kina jak i starego OHKino zamieściłem podobną informację jak tutaj, lecz wszystkie starają się ukryć wyłączając możliwość oceniania stron i ukrywając moje komentarze."
Ujeżdżalnia została bezprawnie zdemolowana.
Hi, guys! To be honest I am new on this forum, but I definitely like the the information which I can find here. Also I hope that many of you will find really helpful the link which I would liek to share here with you: https://grademiners.com/thesis-proposal
tego co projektował garaż podziemny powinna ścigać prokuratura a garaż powinien być zamknięty - stężenie spalin przekracza wszystkie normy
Jeszcze raz mnie ochroniarz upomni że źle siedzę to mu jebne ,a siedzę normalnie noga na nogę miałem i mówi "w domu też tak siedzisz "
Chleba i igrzysk.
lata młodości już minęły stąd apatia połączona z utraconymi igrzyskami........
Pięknie, porażka w nazwie i pewnie porażka z zyskami, miasto 35000 + kilka wiosek na pewno tego molocha nie utrzyma, a do tego jakieś śmieszne kino.