Reklama

Galeria Stara Ujeżdżalnia w Jarosławiu już otwarta! [ZDJĘCIA]

30/08/2019 12:54

Nowa galeria handlowa w Jarosławiu otworzyła swoje podwoje dziś o godzinie 10. Na pachnącym świeżością obiekcie trwa zakupowy szał. Mamy zdjęcia z wydarzenia.

Stara Ujeżdżalnia z całą pewnością nie rozczarowała. Na pierwszym poziomie znajduje się część handlowa. Znane marki, sieciówki, kilka mniej rozpoznawalnych szyldów, no i oczywiście wielkopowierzchniowy spożywczak. Wszystkie sklepy przestronne, doskonale zatowarowane – a więc zakupy można robić bardzo komfortowo i obficie. Do tego promocje, konkursy i piękne hostessy. Sporą cześć tego poziomu zajmuje też browar i restauracja. Piętro zdominowała rekreacja, rozrywka i kulinaria. Jest też kino, a gratką mogą być sale premium, gdzie na skórzanych fotelach kinowy seans można obejrzeć wyciągniętym w ulubionej pozycji na regulowanym fotelu. Warto też podkreślić, że przestrzeń galerii zaaranżowana jest ze smakiem, industrialne żebrowania znane ze wszystkich praktycznie współczesnych obiektów handlowych wpasowane zostały do charakterystycznych dekorów z cegły klinkierowej. Co chwila w przestrzeni pojawiają się motywy związane z historią miejsca, a więc konie. Do gustu najmłodszej części odwiedzających najbardziej przypadł naturalnych rozmiarów koń na biegunach. Pewne jest to, że klienci dopisali, sporo było ciekawskich zwiedzających, ale też sporo wychodzących z galerii obciążonych pokażnymi zakupami. Czas pokaże, czy Stara Ujeżdżalnia skradnie serca okolicznych mieszkańców, na razie festiwal konsumpcji trwa.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m37 - niezalogowany 2019-08-30 15:20:42

    Chleba i igrzysk.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    i - niezalogowany 2019-08-30 15:38:32

    lata młodości już minęły stąd apatia połączona z utraconymi igrzyskami........

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mesi - niezalogowany 2019-08-30 21:39:41

    Pięknie, porażka w nazwie i pewnie porażka z zyskami, miasto 35000 + kilka wiosek na pewno tego molocha nie utrzyma, a do tego jakieś śmieszne kino.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama