Rozpoczynamy trzeci tydzień głosowania w naszej zabawie. Okres świąteczno-noworoczny minął, wróciliśmy do swoich normalnych obowiązków, więc – wzorem poprzednich lat – liczymy, że przyspieszy i nasz konkurs-plebiscyt.
Na liście nominowanych widnieje 61 nazwisk sportowców i trenerów w regionu w 49. edycji naszej zabawy. Głosujemy na swoich faworytów w czterech kategoriach: senior, junior, oldboj i trener. Podobnie jak w zeszłym rozdaniu w kategorii senior laureatów będziemy mieć dziesięcioro. W kategorii junior – pięcioro, natomiast w kategorii trener i oldboj – troje. Zwycięzcami zostaną ci, którzy zgromadzą największą ilość punktów. Wzorem lat poprzednich kapituła konkursu-plebiscytu będzie miała do swojej dyspozycji tysiąc punktów z zastrzeżeniem, iż musi przydzielić dowolną ilość każdemu ze startujących sportowców z listy nominowanych.
Od tej edycji zmieniliśmy sposób głosowania. Zrezygnowaliśmy z formy papierowej – kuponów w naszym tygodniku już nie zamieszczamy. Wszystkie głosy na swoich ulubieńców nasi Czytelnicy mogą oddawać drogą elektroniczną. Każdemu sportowcowi, który widnieje na alfabetycznie ułożonej liście nominowanych w czterech kategoriach przypisaliśmy numer (lista nominowanych dostępna na stronie internetowej naszego tygodnika). Te dotyczą wspomnianego głosowania drogą sms-ową. Głosowanie rozpoczęliśmy w czwartek, 28 grudnia br. Potrwa nieco ponad miesiąc, do środy, 31 stycznia 2024 r., do g. 23.59 (zasady jak głosować w ramce obok – przyp. aut.). Jeden wysłany sms przez Czytelnika będzie wart 10 punktów dla wybranego sportowca czy trenera.
Podczas gali ogłoszenia wyników, która odbędzie się w lutym br. (dokładny termin podamy niebawem), zaprezentujemy także triumfatorów piątej kategorii „Drużyna roku 2023”. Tę wybierze kapituła konkursu-plebiscytu.
Zapraszamy do głosowania!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze