Reklama

Gorzki smak braku wygranej można nieco osłodzić

28/09/2015 14:09

- Podczas niedawnego święta ulic, które było ciekawym i zorganizowanym z pomysłem wydarzeniem, zabrakło mi jednej rzeczy. W konkursie adresowanym do najmłodszych wręczono tylko 3 nagrody, tymczasem dzieci, które zaangażowały się w uczestnictwo, było dużo więcej, i te, które nie znalazły się w pierwszej trójce, odeszły z kwitkiem, mimo że włożyły wiele trudu w przygotowanie konkursowej pracy. Zasada „wygrywa najlepszy” obowiązuje oczywiście również dzieci, ale w ich przypadku warto zadbać choćby o jakieś symboliczne gadżety, typu smycz, długopis albo naklejka, które otrzymaliby wszyscy, którzy wzięli udział w zabawie. Koszt pewnie niewielki, być może przekazaliby je nawet sponsorzy, a radość dziecka ogromna, a przede wszystkim satysfakcja, że ktoś docenił jednak wysiłek. Myślę, że warto to wziąć pod uwagę w kolejnym roku.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama