- Podczas niedawnego święta ulic, które było ciekawym i zorganizowanym z pomysłem wydarzeniem, zabrakło mi jednej rzeczy. W konkursie adresowanym do najmłodszych wręczono tylko 3 nagrody, tymczasem dzieci, które zaangażowały się w uczestnictwo, było dużo więcej, i te, które nie znalazły się w pierwszej trójce, odeszły z kwitkiem, mimo że włożyły wiele trudu w przygotowanie konkursowej pracy. Zasada „wygrywa najlepszy” obowiązuje oczywiście również dzieci, ale w ich przypadku warto zadbać choćby o jakieś symboliczne gadżety, typu smycz, długopis albo naklejka, które otrzymaliby wszyscy, którzy wzięli udział w zabawie. Koszt pewnie niewielki, być może przekazaliby je nawet sponsorzy, a radość dziecka ogromna, a przede wszystkim satysfakcja, że ktoś docenił jednak wysiłek. Myślę, że warto to wziąć pod uwagę w kolejnym roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze