W całym regionie trwa 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wolontariusze z puszkami są na ulicach miast i miejscowości naszej części podkarpacia. W całym regionie trwają imprezy towarzyszące. Już w sobotę w Jarosławiu orkiestra grała na terenie Galerii Stara Ujeżdżalnia. Dziś od rana sporo sportu: w Parku miejskim im. Bohaterów Monte Cassino odbył się bieg „Policz się z cukrzycą”, w Radymnie nad ZEK i w Jarosławiu na kampusie PWSTE odbyło się morsowanie. Zorganizowane zostały też wydarzania pod hasłami „Wielka Przeprawa Świątecznej Pomocy” dla miłośników motoryzacji, chętni mogli skorzystać ze strzelnicy interaktywnej PWSTE. Do wieczora planowane są w Jarosławiu koncerty, m.in uczniów szkoły muzycznej „Sfera Dźwięków” i Zespołów Stowarzyszenia EM-ART. W MOK w Przeworsku o 16 zaplanowano ponad 3-godzinny koncert. W Jarosławiu na Rynku o godz. 20 zorganizowane zostanie zwyczajowe „Światełko do nieba”.
O 13.30 jarosławski sztab WOŚP poinformowała że zebrał 18 004 zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze