LEKKOATLETYKA. Tydzień po zawodach w kategorii młodzików mielecka hala sportowa, jedyna na Podkarpaciu lekkoatletyczna, gościła 17 stycznia br. młodych lekkoatletów, którzy rywalizowali w mistrzostwach województwa w kategorii juniorów młodszych (rocznik 1998 i młodsi).
Znakomity występ na swoim koncie zaliczyli zawodnicy przemyskiego UKS „Tempo 5”, którzy zdobyli aż 9 medali – cztery złote, trzy srebrne i dwa brązowe. Krążki z najcenniejszego kruszcu wywalczyli: Justyna Strzelec w biegu na 600 m (1:51,45 min), Maria Szumada w biegu na 1000 m (3:28,07 min), Filip Kostkiewicz w skoku wzwyż (180 cm) i Kinga Lew w skoku wzwyż (155 cm). Srebrne medale stały się udziałem Michała Mielnikiewicza w biegu na 1000 m (3:06,56 min), Grzegorza Wójcickiego w biegu na 600 m (1:37,43 min) i Natana Walca w skoku wzwyż (175 cm). Brązowe medale zdobyli natomiast J. Strzelec w biegu na 300 m (49,55 s) i Mateusz Bielech w biegu na 1000 m (3:09,41 min).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze