Silne gradobicie przeszło dziś po godz. 18 nad Przemyślem i okolicznymi miejscowościami. Z nieba posypały się gradowe kulki o średnicy ok. 2 - 3 centymetrów. Opady trwały 10 minut.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pogoda świruje, niestety szkody są, auta są uszkodzone
Dostaliśmy z kolegą po glowach jak uciekalismy z ryb w Medyce, jajeczka lecialy, az wędkę złamałem :-)
Mi w Angli brakuje takich anomalii pogodowych :)Tęsknię za burzami z piorunami itp. Wiadome było, ze po takim wczesnym lecie w Kochanym Przemyślu cos takiego nadejdzie.oby rolnicy stratni nie byli bo juz pomału na pewno role uprawiają....
System powiadamiania mieszkańców Przemyśla o zagrożeniach - istnieje tylko na papierze.Degrengolada całkowita. W czasie pokoju Urząd Miasta nie potrafi ostrzec obywateli o zbliżającej się nawałnicy chociaż z map radarowych pogody - doskonale widać było gdzie po Krośnie przyjdzie gradobicie. Jak w takim razie, ci co w UM biorą pieniądze za nicnierobienie w tej kwestii - mają nas ostrzec na wypadek innych klęsk czy nie daj boże wojny???!!!
c.d.Oczekuję od Redakcji postawienia publicznie takiego pytania władzom miasta i opublikowanie odpowiedzi oraz podjętych kroków celem wyeliminowania takiego niedbalstwa na przyszłość oraz tego jakie konsekwencje poniosły osoby odpowiedzialne za ten bajzel i narażenie mieszkańców na niebezpieczeństwo - o stratach finansowych już nie mówiąc.
kasander uśmiechnij się a będzie ci lepiej
pogoda świruje, niestety szkody są, auta są uszkodzone
Dostaliśmy z kolegą po glowach jak uciekalismy z ryb w Medyce, jajeczka lecialy, az wędkę złamałem :-)
Mi w Angli brakuje takich anomalii pogodowych :)Tęsknię za burzami z piorunami itp. Wiadome było, ze po takim wczesnym lecie w Kochanym Przemyślu cos takiego nadejdzie.oby rolnicy stratni nie byli bo juz pomału na pewno role uprawiają....