Choć trwające od kilku dni upały dają się wszystkim mocno we znaki, nie zniechęciły miłośników motoryzacji do wzięcia udziału w zorganizowanym 9 sierpnia na jarosławskim Rynku wyjątkowym wydarzeniu, będącym elementem Zlotu Pojazdów Zabytkowych i Klasycznych Drynda 2015.
– Bardzo się interesuję zabytkowymi samochodami, a dzisiaj mam okazję, żeby je wszystkie obejrzeć i zrobić zdjęcia – stwierdził Maxymilian, który razem z mamą spacerował po Rynku, oglądając pojazdy.
Podczas wydarzenia sprzedawane były losy, z których dochód został przeznaczony dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu. Do wygrania były m.in.: kubki, koszulki czy smycze z logo stowarzyszenia Drynda.
Podczas Zlotu burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch wraz z członkami Stowarzyszenia Drynda wręczyli puchary dla: najstarszej dryndy i najweselszej ekipy. Rynek zapełnił się zabytkowymi pojazdami. Wzbudziły zainteresowanie mieszkańców Jarosławia i okolic, którzy oglądali je z podziwem.
Współorganizatorami wydarzenia byli: Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu i Urząd Miasta Jarosławia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze