Ci, którzy szukają okazji do niebanalnych zakupów, będą mogli w najbliższym czasie skorzystać z okazji do wytropienia prawdziwych perełek na listopadowej Przemyskiej Giełdzie Staroci. Kolejna edycja wydarzenia planowana jest 23 listopada w murach przemyskiego „Słowaka”.
Giełda w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu potrwa od godziny 7 rano do 13. Każdy kolekcjoner, hobbysta i zbieracz z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Wydarzenie tym razem przypada w 107. rocznicę Niepodległej. Przemyska Giełda Staroci tradycyjnie odbywa się w czwartą niedzielę miesiąca, a wstęp na wydarzenie jest wolny. Oferuje szeroki asortyment antyków, książek, bibelotów, monet i innych unikatowych przedmiotów. Warto zajrzeć – będzie okazja powiększyć swoją kolekcję lub po prostu kupić coś, co nas zachwyci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze