250 osób skorzystało z bezpłatnych porad i badań, 70 osób się zaszczepiło, pobrano też prawie 12 litrów krwi. Sierpniowa ,,Ulica Zdrowia” w Jarosławiu za nami.
Przez dwa dni, 3 i 4 sierpnia, mieszkańcy Jarosławia przy ul. Grodzkiej – w ramach akcji ,,Ulica Zdrowia” – mogli skorzystać z bezpłatnych porad i usług medycznych. W ramach sierpniowej akcji chętni mogli zmierzyć poziom cukru we krwi, zbadać słuch, obliczyć wskaźnik BMI, a studenci[paywall] z Instytutu Ochrony Zdrowia PWSTE w Jarosławiu prezentowali m.in. instruktaż prawidłowej dezynfekcji rąk oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. To jednak nie wszystko. Chętne osoby mogły się też zaszczepić przeciwko COVID-19, a nawet dopełnić obowiązku spisowego. Ponadto pod halą MOSiR zorganizowano mobilny punkt poboru krwi.
Mimo sezonu wakacyjnego sierpniowa odsłona „Ulicy Zdrowia” cieszyła się sporą popularnością. Z bezpłatnych porad i badań skorzystało 250 osób. 70 zdecydowało się na szczepienie, a 26 osób oddało łącznie 11,7 litra krwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz
pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz pasmiz