Policjanci z Przecławia ustalili tożsamość mężczyzny, który przed miesiącem zakłócił mszę św. w kościele w Kiełkowie.
20-letni mężczyzna podczas mszy świętej w kościele w Kiełkowi wstał i zaczął głośno rozmawiać przez telefon. Jako że przeszkadzał księdzu i innym uczestnikom mszy, oburzeni wierni wyprowadzili go z kościoła. Mężczyzna odjechał samochodem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Kara śmierci!Na bogów, czy Policja naprawdę nie ma nic do roboty...?!
zaraz jeszcze dowalą mu że po pijaku autem jechał, czo ten kościół...