Dziś, 14 marca, około godz. 9, na odcinku autostrady 620 kilometr w kierunku Przemyśla doszło do groźnego wypadku drogowego.
Kierowca osobowej toyoty, 36-letni mieszkaniec pow. przemyskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki ochronne. Autem jechały 3 osoby, jeden z pasażerów został ranny i przetransportowano go do szpitala w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Osoby podróżujące toyotą lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-milkin@o2.pl
Tak to jest jak ciemnota podkarpacka dostała autostrade, trzeba umieć z niej korzystać wjechać zjechac jechac w poprawnym kierunku :) Proponował bym ją zwinąć
Jak zwykle kazdy jest wszechwiedzacy... Akurat trafilo na zawodowego wieloletniego kierowce i jak nie wievie nie komemtujcie bo nie znacie prawdziwej przyczyny...
Brak wyobraźni na drodze jak nie potrafi jeździć to niech jeździ sam I to bocznymi drogami zeby innym nie zrobic krzywdy przez niego teraz chlopak cierpi i ma ubytek na zdrowiu
Pada deszcz to jest ślisko. Niestety prawie nikt o tym nie pamięta.
Nierzetelne informacje podajecie jak na zdjęciu jest przedstawiona zwężka do jednego pasa ruchu, rejestracja była RZ a nie RP i jechal na letnich oponach co jest dziwne jeszcze ta pora roku (podejrzewam ze zimę na nich przejezdzil mistrzunio)
Pasażera który trafił do szpitala lub jego rodzinę bardzo proszę o kontakt a-milkin@o2.pl
Człowieku...gdzie Ty tam widzisz rejestrację...Jasnowidz jesteś ??
Rannego mężczyznę lub jego rodzinę bardzo proszę o kontakt a-milkin@o2.pl
Ranny mężczyzna leży w szpitalu i ma siły i ochoty żeby czytac komentarze na forach w internecie.!!!
Jebani hejterzy życze wam tego samego ;) kozaki elo
Dlaczego nie piszecie jak osioł bez prawa jazdy wiózł dziecko Peogotem i walnął w pociąg koło Castoramy ..!! ??
Zabrać mu dożywotnio prawo jazdy, nikt na tym nie ucierpi i jednwgo barana bez mózgu na drodze będzie mniej!
Czyżby kaban nie ogarnął Toyoty?
Osoby podróżujące toyotą lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-milkin@o2.pl
Akurat nie kaban...