7 tys. 675 gimnazjalistów z 228 podkarpackich szkół wzięło udział w piątej odsłonie ogólnopolskiego konkursu „Żyj smacznie i zdrowo”. Główna nagroda dla placówek z Podkarpacia, o wartości 7 tys. zł, trafiła do Niepublicznego Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej w Przemyślu.
Uczniowie klasy 1a z przemyskiego gimnazjum sięgnęli po najwyższy laur – tablice multimedialne o wartości 7000 złotych – przygotowując pracę w kategorii wydarzenie społeczne promujące główne idee programu, czyli zdrowe odżywianie i gotowanie. Konkurencja była naprawdę duża. W sumie do organizatora konkursu (firmy Winiary) wpłynęło 700 prac konkursowych!
Oficjalne[paywall] wręczenie nagród, lekcja pokazowa z użyciem tablicy interaktywnej, spotkanie z dietetykiem i quiz żywieniowy oraz warsztaty taneczne z gwiazdą programu You Can Dance odbyły się w zwycięskim gimnazjum 3 czerwca. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele organizatora i lokalnych władz.
W gronie laureatów z naszego terenu znalazło się też Gimnazjum im. kard. A.S. Sapiehy w Krasiczynie i Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach. Uczniowie klas 3b z pierwszej z wymienionych szkół i klasy drugiej z drugiej otrzymali wyróżnienie i nagrody w postaci laptopa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze