W hali sportowej w Mielcu rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików (roczniki 2000 – 2001). Po raz kolejny udanie zaprezentowali się lekkoatleci UKS „Tempo 5” Przemyśl, którzy wrócili z czterema medalami.
W imprezie wystartowali przedstawiciele wszystkich klubów lekkoatletycznych z Podkarpacia. W tej doborowej stawce młodzi przemyślanie zdobyli dwa srebrne i dwa brązowe medale. Srebrne krążki zdobyły Magdalena Pempuś w biegu na 300 m (51,92 s) oraz Magdalena Olejko w skoku wzwyż (135 cm). Brązowe natomiast Izabella Jabłońska w biegu na 60 m ppł (10,72 s) i Adrian Kurasz w skoku w dal (5,08 m).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze