Reklama

Halowe medale przemyślan

W hali sportowej w Mielcu rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików (roczniki 2000 – 2001). Po raz kolejny udanie zaprezentowali się lekkoatleci UKS „Tempo 5” Przemyśl, którzy wrócili z czterema medalami.

W imprezie wystartowali przedstawiciele wszystkich klubów lekkoatletycznych z Podkarpacia. W tej doborowej stawce młodzi przemyślanie zdobyli dwa srebrne i dwa brązowe medale. Srebrne krążki zdobyły Magdalena Pempuś w biegu na 300 m (51,92 s) oraz Magdalena Olejko w skoku wzwyż (135 cm). Brązowe natomiast Izabella Jabłońska w biegu na 60 m ppł (10,72 s) i Adrian Kurasz w skoku w dal (5,08 m).
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama