Jeśli nie macie Państwo jeszcze planów na wtorkowy, 30 maja br., wieczór, to gorąco zapraszamy na godzinę 19 do hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza. ORLEN Upstream SRS gościć będzie – na pożegnanie sezonu 2022 – 2023 zespół Padwy Zamość.
To towarzyskie starcie, w którym zespół ORLEN Upstream SRS po raz ostatni zaprezentuje się w składzie znanym z minionego sezonu. Kibice będą mogli zobaczyć także jedną z nowych twarzy, która zagra w barwach przemyskiego zespołu w przyszłej kampanii. Wiadomo, że w zespole dojdzie do sporych kadrowych zmian, łącznie z trenerską ławką. O szczegółach poinformujemy niebawem. Tymczasem…
– To będzie spotkanie towarzyskie. Mecz definitywnie kończący sezon 2022 – 23. Pojedynek ten dedykujemy naszemu sponsorowi tytularnemu – spółce ORLEN Upstream – który już od blisko czterech lat jest z nami na dobre i na złe. Naszym przeciwnikiem we wtorkowy wieczór będzie dobrze znany naszym kibicom zespół Padwy Zamość, który przyjedzie do Przemyśla w pełnym składzie i jak najbardziej poważnie podejdzie do tego meczu – zapewnił prezes Stowarzyszenia Rozwoju Sportu Przemyśl Robert Skawiński.
Sezon 2022 – 23 nie był dobry dla ORLEN Upstream SRS. Zakończył się spadkiem do I ligi, ale to nie oznacza, że piłka ręczna w Przemyślu umarła. Jest i będzie wprost przeciwnie. Czasami trzeba upaść, aby odrodzić się na nowo. Aby powstać silniejszym i pewniejszym siebie. Władze klubu marzą (bo nie napiszemy: zapewniają, to jest bowiem tylko i aż sport), że banicja potrwa niedługo! Jak już wspomniał R. Skawiński, sponsorem tytularnym i wyłącznym patronem tego meczu jest ORLEN Upstream sp. z o.o.
Zapraszamy! Wstęp oczywiście wolny.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze