Po raz trzeci odbył się Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy oraz Urząd Gminy w Birczy.
W tym roku zaprezentowało się 15 zespołów. Ideą przeglądu jest przypomnienie pieśni i piosenek, które śpiewano niegdyś w polskich domach. Uczestnicy festiwalu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, „Księgi Patrioty” oraz słodkie upominki. Ciekawym akcentem przeglądu był występ dorosłych przedstawicieli gminy Bircza: radnych, pracowników samorządowych, nauczycieli, delegacji Środowiskowego Domu Samopomocy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki oraz Koła Emerytów i Rencistów w Birczy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Już jest dobrze.Już mamy za sobą festiwale pieśnie religijnych i jasełek organizowanych nawet przez sołtysów.Nareszcie przypominamy sobie,że w głównej mierze to jesteśmy dumnymi Polakami a skamlącymi na kolanach popychadłami kościelnymi.
Już jest dobrze.Już mamy za sobą festiwale pieśnie religijnych i jasełek organizowanych nawet przez sołtysów.Nareszcie przypominamy sobie,że w głównej mierze to jesteśmy dumnymi Polakami a skamlącymi na kolanach popychadłami kościelnymi.