Reklama

III Festiwal Piosenki Patriotycznej

18/11/2018 12:33

Po raz trzeci odbył się Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy oraz Urząd Gminy w Birczy.

W tym roku zaprezentowało się 15 zespołów. Ideą przeglądu jest przypomnienie pieśni i piosenek, które śpiewano niegdyś w polskich domach. Uczestnicy festiwalu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, „Księgi Patrioty” oraz słodkie upominki. Ciekawym akcentem przeglądu był występ dorosłych przedstawicieli gminy Bircza: radnych, pracowników samorządowych, nauczycieli, delegacji Środowiskowego Domu Samopomocy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki oraz Koła Emerytów i Rencistów w Birczy.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-11-18 12:41:23

    Już jest dobrze.Już mamy za sobą festiwale pieśnie religijnych i jasełek organizowanych nawet przez sołtysów.Nareszcie przypominamy sobie,że w głównej mierze to jesteśmy dumnymi Polakami a skamlącymi na kolanach popychadłami kościelnymi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama