W Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo-Parkowym kończą się przygotowania przed wystartowaniem Kina Letniego. Organizatorzy zachęcają internautów do wyboru filmu.
17 lipca w ramach Kina Letniego widzowie będą mogli po raz pierwszy na terenie parku obejrzeć film na świeżym powietrzu. Chętni mogą wziąć udział w głosowaniu, które potrwa do 6 lipca, do godz. 10.00. Spośród filmów, których spis zamieszczono na facebooku, internauci mogą wybrać ten, który chcieliby obejrzeć. Aby zagłosować, muszą wpisać tytuł w komentarzu pod postem. Do wyboru mają 12 propozycji, m.in.: Blue Ruin, Historie rodzinne, Miłość, Sen o Warszawie czy Sugar Man. W ramach Kina Letniego zostanie wyświetlony film, którego tytuł będzie wpisany najwięcej razy. Tu można GŁOSOWAĆ.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze