Reklama

IV Pielgrzymka Służb Mundurowych

SIER18

godz: 10:00

W niedzielę, 18 sierpnia o g. 9.30 służby mundurowe powiatu przemyskiego spotkają się na placu przy kościele parafialnym w Wyszatycach, by wspólnie dziękować za dotychczasową opiekę i prosić o nią na kolejne lata swojej służby.

Punktualnie o g. 10 w Ogrodzie Różańcowym odbędzie się msza św. pod przewodnictwem bpa Stanisława Jamrozka.

O g. 12 rozpocznie się muzyczna niespodzianka – koncert Orkiestry Dętej OSP z Walawy oraz występ wyszatyckiego chóru parafialnego.

Tuż po nich – piknik służb mundurowych.

Wszyscy są mile widziani!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/08/2024 09:42
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości