W niedzielę, 18 sierpnia o g. 9.30 służby mundurowe powiatu przemyskiego spotkają się na placu przy kościele parafialnym w Wyszatycach, by wspólnie dziękować za dotychczasową opiekę i prosić o nią na kolejne lata swojej służby.
Punktualnie o g. 10 w Ogrodzie Różańcowym odbędzie się msza św. pod przewodnictwem bpa Stanisława Jamrozka.
O g. 12 rozpocznie się muzyczna niespodzianka – koncert Orkiestry Dętej OSP z Walawy oraz występ wyszatyckiego chóru parafialnego.
Tuż po nich – piknik służb mundurowych.
Wszyscy są mile widziani!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze