Rozstrzygnięto Międzynarodowy Konkurs Fotografii i Projektowania Graficznego.
Konkurs zorganizowały: Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejską w Przemyślu – Instytut Architektury Wnętrz i Projektowania Graficznego i tutejsze I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego. W dziedzinie fotografii cyfrowej jury przyznało dwa równorzędne I miejsca. Zajęli je: Anna Ivanova i Juliusz Bachta. Druga lokata przypadała Justynie Łach. Wyróżnienie dostał Mateusz Ćwiek. W dziedzinie projektowania i grafiki komputerowej zwyciężył Michał Banicki przed Rafałem Gawłem i Michałem Michalskim. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Krzysztof Gradowski, Arkadiusz Jarocki, Dawid Kierepka, Edyta Kurc i Kamil Ponieważ.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze