Reklama

Ivanova, Bachta, Banicki wykazali się w grafice i fotografii

30/05/2015 07:33

Rozstrzygnięto Międzynarodowy Konkurs Fotografii i Projektowania Graficznego.

Konkurs zorganizowały: Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejską w Przemyślu – Instytut Architektury Wnętrz i Projektowania Graficznego i tutejsze I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego. W dziedzinie fotografii cyfrowej jury przyznało dwa równorzędne I miejsca. Zajęli je: Anna Ivanova i Juliusz Bachta. Druga lokata przypadała Justynie Łach. Wyróżnienie dostał Mateusz Ćwiek. W dziedzinie projektowania i grafiki komputerowej zwyciężył Michał Banicki przed Rafałem Gawłem i Michałem Michalskim. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Krzysztof Gradowski, Arkadiusz Jarocki, Dawid Kierepka, Edyta Kurc i Kamil Ponieważ.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości