W ostatni weekend na stoiskach królowały rękodzielnicze ozdoby, którymi można przystroić wielkanocny stół. Były też domowe soki, nalewki ziołowe oraz słodkie ciasta. Natomiast w tym roku na straganach nie widać było smacznych wędlin, za to nie brakowało różnego rodzaju chlebów z domowych piekarni. <
Do tradycji należą już kramy, które przed świętami pojawiają się w Rynku.
Komentarze