Reklama

Jarosław kontynuuje akcję poboru krwi. Kiedy przyjedzie krwiobus w 2022?

Miasto kontynuuje współpracę z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, więc w 2022 r. krwiobus pojawiać się będzie na początku każdego miesiąca.

Krew może oddać każdy chętny w wieku 18-65 lat. Powinien zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL.

Harmonogram poboru krwi w Jarosławiu na 2022 r.

DATA

MIEJSCE

GODZINY

REJESTRACJI

4 stycznia

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

2 lutego

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

2 marca

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

4 kwietnia

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

4 maja

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

1 czerwca

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

5 lipca

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

Reklama

2 sierpnia

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

6 września

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

4 października

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

2 listopada

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

6 grudnia

MOSiR,
ul. Sikorskiego 5

9:00 – 12:00

 

san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama