Reklama

Jarosławianie na mistrzostwach LZS

ŁUCZNICTWO: 3 i 4 września br. na torach łuczniczych w Głuchołazach odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Po raz pierwszy w historii tego typu zmagań wzięli udział jarosławscy łucznicy z UKS „Tramp”.

Rywalizacja o tytuły mistrzowskie toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych – juniorów i kadetów. Wśród juniorów jarosławski klub reprezentowali Jakub Biela, który wywalczył 6. miejsce i Jakub Siwoń, który uplasował się na 15. miejscu. Wśród kadetek najwyżej sklasyfikowana została Natalia Marcinkiewicz (5. miejsce). Joanna Gilowska zajęła 15., a Agata Osuch 17. miejsce. W tej samej kategorii wśród chłopców Ryszard Topolnicki wywalczył 8. miejsce. Osiągnięte rezultaty zawodników UKS „Tramp” w tych zawodach w znaczącym stopniu przyczyniły się do zajęcia przez województwo podkarpackie 4. miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama