ŁUCZNICTWO: 3 i 4 września br. na torach łuczniczych w Głuchołazach odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Po raz pierwszy w historii tego typu zmagań wzięli udział jarosławscy łucznicy z UKS „Tramp”.
Rywalizacja o tytuły mistrzowskie toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych – juniorów i kadetów. Wśród juniorów jarosławski klub reprezentowali Jakub Biela, który wywalczył 6. miejsce i Jakub Siwoń, który uplasował się na 15. miejscu. Wśród kadetek najwyżej sklasyfikowana została Natalia Marcinkiewicz (5. miejsce). Joanna Gilowska zajęła 15., a Agata Osuch 17. miejsce. W tej samej kategorii wśród chłopców Ryszard Topolnicki wywalczył 8. miejsce. Osiągnięte rezultaty zawodników UKS „Tramp” w tych zawodach w znaczącym stopniu przyczyniły się do zajęcia przez województwo podkarpackie 4. miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze