Reklama

Jarosławskie muzeum na Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego


Od 27 do 29 marca br. piękna hala widowisko-sportowa „Tarczyński Arena” we Wrocławiu była areną Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego. Wrocławskie targi to jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. Jarosław reprezentowany był przez „kamienicę Orsettich”.


W imprezie wzięło udział 250 wystawców z całego świata. Na stoiskach oraz scenie opowiadali o swoich regionach, prezentowali atuty, zaskakiwali, przekonywali. Oprócz stoisk targi to również liczne prelekcje, spotkania z podróżnikami, atrakcje dla dzieci czy wreszcie pokazy kulinarne. Dla wystawców, oprócz rozmów ze zwiedzającymi, tego typu wydarzenia to również czas spotkań, nawiązywania kontaktów oraz wymiany doświadczeń z przedstawicielami sektora turystyki, kultury czy promocji...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 78% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/04/2026 09:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama