Od 27 do 29 marca br. piękna hala widowisko-sportowa „Tarczyński Arena” we Wrocławiu była areną Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego. Wrocławskie targi to jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. Jarosław reprezentowany był przez „kamienicę Orsettich”.
W imprezie wzięło udział 250 wystawców z całego świata. Na stoiskach oraz scenie opowiadali o swoich regionach, prezentowali atuty, zaskakiwali, przekonywali. Oprócz stoisk targi to również liczne prelekcje, spotkania z podróżnikami, atrakcje dla dzieci czy wreszcie pokazy kulinarne. Dla wystawców, oprócz rozmów ze zwiedzającymi, tego typu wydarzenia to również czas spotkań, nawiązywania kontaktów oraz wymiany doświadczeń z przedstawicielami sektora turystyki, kultury czy promocji...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 78% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze