Reklama

Jarosławskie Pola Nadziei przeniesione na wrzesień

23/04/2020 09:00

Coroczna zbiórka na rzecz jarosławskiego hospicjum została przeniesiona na jesień. Zaplanowana na najbliższy weekend akcja wprawdzie się nie odbędzie, ale jej organizatorzy zapewniają, że nie zasypiają gruszek w popiele i intensywnie przygotowują się do kwesty w najbliższym możliwym terminie.

Zaplanowane na 24 – 26 kwietnia br. Jarosławskie Pola Nadziei zostały odwołane, co ma oczywiście związek z panującą w kraju sytuacją epidemiczną. Organizatorzy tej dorocznej akcji charytatywnej poinformowali, że zbiórka zostanie przeprowadzona jesienią. Najbardziej prawdopodobny termin[paywall], o ile rozwój epidemii nie pokrzyżuje tych planów, to 25 – 27 września. – Nadal się przygotowujemy, zbieramy wolontariuszy, robimy sztuczne żonkile i podtrzymujemy ducha pomocy potrzebującym. Wszystkim zaangażowanym w tę piękną akcję bardzo serdecznie dziękuję za dobrą wolę i cały dotychczasowy wysiłek – mówi jeden z organizatorów i koordynatorów kwesty, archiprezbiter jarosławski ks. Andrzej Surowiec. Tymczasem Stowarzyszenie Przyjaciół Jarosławskiego Hospicjum wobec odroczenia dopływu funduszy ze zbiórki apeluje o wsparcie domu dla pacjentów onkologicznych w stanie terminalnym. Można je kierować na konta stowarzyszenia lub przekazując na jego rzecz 1 procent podatku.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama