Reklama

Jarubas o Polsce i wierze w Polaków

29/04/2015 09:07

Adam Jarubas, kandydat na Prezydenta RP z ramienia PSL, spotkał się w czwartek, 23 kwietnia, z mieszkańcami Lubaczowa, Jarosławia i Przeworska. Towarzyszyli mu posłowie Jan Bury, Mieczysław Kasprzak i Dariusz Dziadzio. W spotkaniach wzięli udział głównie przedstawiciele stronnictwa oraz jego sympatycy.

A. Jarubas przyjechał do Jarosławia w południe. Wcześniej odwiedził Lubaczów. W Miejskim Ośrodku Kultury czekali na niego samorządowcy związani z PSL oraz lokalni działacze z powiatu jarosławskiego i przemyskiego. Kandydat na prezydenta przedstawił krótko swój program wyborczy i odpowiedział na kilka pytań.

Zwracał uwagę na wzmocnienie bezpieczeństwa Polski. Odniósł się też do rozstrzygniętego ostatnio przetargu na śmigłowce dla naszej armii, stwierdzając, że trzeba wspierać polską gospodarkę. Zapewnił, że jako prezydent będzie wspierał rodziny oraz stwarzał warunki, by młodzi ludzie wiązali przyszłość z Polską, a nie wyjeżdżali z kraju. Mówił o ochronie polskiej ziemi, o służbie zdrowia i tworzeniu prawa odpowiadającego oczekiwaniom ludzi. Stwierdził, że tylko PSL jest gwarantem, iż walutą w Polsce pozostanie złotówka. Mówił też o ułatwieniach dla przedsiębiorców i roli prezydenta jako strażnika dobrego imienia Polski, zapewniając, że jego celem jest poświęcanie większej uwagi interesowi narodowemu i stawianie go przed interesem ogólnoeuropejskim. Zapewniając, że wierzy w Polaków, zachęcał do oddania na niego głosu, jednocześnie krytykując konkurentów. Zebrani mogli się zapoznać z całym programem kandydata z PSL, opublikowanym w gazetce wyborczej. Z Jarosławia A. Jarubas pojechał do Przeworska, a potem do Nowej Dęby.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Komorowski górą - niezalogowany 2015-04-29 10:21:54

    Czemu wcześniej nie piszecie , że będzie spotkanie PSLu z mieszkańcami, tylko że było.Przywitał bym ich jajami i kondonami z gnojówką. zdrajcy pie.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    PISdzielce dołem - niezalogowany 2015-04-29 11:57:49

    Nie musisz wszystkich sądzić swoją miarą Jaja i kondoma zostaw sobie na jałówkę jak już dorośniesz :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-04-29 12:55:17

    czyżby na foto Jaśko chował następną sztabkę ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama