Już wkrótce mieszkańcy Jarosławia będą mogli korzystać z siłowni zewnętrznej przy al. Szczepańskiego i boiska na os. Sterańczaka także po zmierzchu. Miasto postanowiło zainstalować nowe oświetlenie w tych miejscach.
Prace już trwają i mają łącznie kosztować 60 tys. zł. Pierwszym z miejsc, gdzie powstaje nowe oświetlenie, jest Ogród Jordanowski przy al. Szczepańskiego.
Doświetlona zostanie okolica siłowni zewnętrznej, a prace polegają na położeniu kabli, posadowieniu słupów i montażu opraw ledowych.
Dodatkowo[paywall] Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne PGKiM przeprowadziło uporządkowanie otaczającego siłownię terenu i odmalo ławki.
Drugim miejscem szykowanym na sezonwiosenno-letni jest boisko wielofunkcyjne na os. Sterańczaka. Tu także prace obejmują doprowadzenie kabli elektrycznych, ustawienie słupów i montaż opraw led. Będzie ich jednak więcej niż przy al. Szczepańskiego – boisko doświetlą 4 słupy i 8 opraw.
Zgodnie ze specyfikacją zamówienia prace mają zostać przeprowadzone w ciągu 90 dni od podpisania umowy z wykonawcami. Te parafowane zostały w pierwszej połowie kwietnia, więc nowe oświetlenie amatorom sportu na świeżym powietrzu powinno służyć już w te wakacje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze