Reklama

Jechał pod prąd, potrącił 14-letnią dziewczynkę

08/12/2017 21:47

29-latek wyprzedził ciąg pojazdów na podwójnej linii ciągłej, jechał pod prąd i potrącił na przejściu dla pieszych 14-letnią dziewczynkę. Za te przewinienia stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 7 w Stalowej Woli na ulicy Mickiewicza. 29-letni mężczyzna z powiatu niżańskiego kierując mitsubishi, dojeżdżając do skrzyżowania ulicy Mickiewicza z ulicą Wyszyńskiego zauważył przed sobą ciąg stojących pojazdów.

- Mężczyźnie spieszyło się do pracy, dlatego też postanowił wyprzedzić stojące samochody. 29-latek przekroczył podwójną linię ciągłą, wjechał na przeciwny pas ruchu i jadąc pod prąd, w trakcie omijania wysepki z oznakowanym przejściem dla pieszych, potrącił 14-letnią dziewczynkę, która próbowała przejechać rowerem po przejściu – informuje serwis KWP.

Reklama

 Na szczęście nastolatka została lekko ranna i po udzielonej pomocy w szpitalu została zwolniona. Kierowca mitsubishi był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali 29-latkowi prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi stalowowolska policja. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości