Na jednym bilecie będzie można podróżować i pociągiem i autobusem. Oprócz tego, wzdłuż tras kolejowych będą ograniczone koncesjonowane przewozy autobusowe. To propozycje samorządu województwa podkarpackiego na zwiększenie frekwencji w pociągach. Natomiast sami kolejarze proponują przywrócenie przewozów pasażerskich do Medyki oraz dalekobieżnych do Częstochowy i Gdyni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Chcemy pociągu do Medyki!