Reklama

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu trzech pojazdów [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia drogowego doszło 24 sierpnia, po godz. 11, na ul. Piłsudskiego w Kańczudze.

33-latka kierująca audi podczas skręcania w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka volkswagenem golfem. Siła uderzenia była tak duża, że następnie popchnięty vw uderzył w oczekującego na możliwość wjazdu na skrzyżowanie peugeota.

26-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego zza kierownicy vw doznała obrażeń ciała i trafiła do przeworskiego szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-08-26 20:06:23

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-03-16 10:41:33

    A very creative and great idea, I think your idea will be implemented and invented many other ideas. mapquest driving directions

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości