Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu jako jedyna szkoła z województwa podkarpackiego został laureatem Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości i otrzymał tytuł „Najaktywniejszej Szkoły 2014”.
Honorowe tytuły wręczono podczas Gali Przedsiębiorczości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. W uroczystości uczestniczył prezydent Bronisław Komorowski, który wręczył laureatom statuetki i dyplomy oraz Konstytucję RP z własnym podpisem. W XI edycji Dnia Przedsiębiorczości wzięło udział 678 szkół z całej Polski. 20 z nich otrzymało tytuł „Najaktywniejszej Szkoły 2014”. Jarosławską szkołę reprezentowała koordynatorka projektu Agnieszka Kruk oraz uczennice pierwszej klasy liceum handlowego Weronika Gral i Marta Dobrecko.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze