Reklama

Jedyna na Podkarpaciu „Najaktywniejsza szkoła 2014”

08/04/2015 17:00

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu jako jedyna szkoła z województwa podkarpackiego został laureatem Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości i otrzymał tytuł „Najaktywniejszej Szkoły 2014”.

Honorowe tytuły wręczono podczas Gali Przedsiębiorczości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. W uroczystości uczestniczył prezydent Bronisław Komorowski, który wręczył laureatom statuetki i dyplomy oraz Konstytucję RP z własnym podpisem. W XI edycji Dnia Przedsiębiorczości wzięło udział 678 szkół z całej Polski. 20 z nich otrzymało tytuł „Najaktywniejszej Szkoły 2014”. Jarosławską szkołę reprezentowała koordynatorka projektu Agnieszka Kruk oraz uczennice pierwszej klasy liceum handlowego Weronika Gral i Marta Dobrecko. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama