Przy Szkole Podstawowej nr 1 powstało nowe boisko i plac zabaw. To efekt głosowania w ramach budżetu obywatelskiego.
– Widząc, jak ważną dla zdrowia dzieci i młodzieży jest sprawność fizyczna oraz przebywanie na świeżym powietrzu, ze strony dyrekcji, rodziców, grona pedagogicznego i mieszkańców dzielnicy Stare Miasto zrodziła się inicjatywa stworzenia bezpiecznego miejsca wypoczynku i rekreacji dla uczniów naszej szkoły i mieszkańców dzielnicy – mówi Maciej Kozłowski, dyrektor SP 1[paywall].Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze