Reklama

Jedź bezpiecznie! W Przemyślu odbędzie się Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Przemyski WORD 18 września, o godz. 10, zaprasza na ,,Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego O Puchar Dyrektora WORD Przemyśl”.

Głównym założeniem inicjatywy jest edukacja i promowanie bezpiecznej jazdy wśród kierowców oraz integracja środowiska szkoleniowego, instruktorów, wykładowców, egzaminatorów, a także kierowców służb mundurowych, którzy poprzez udział w przygotowanych konkurencjach będą mieli możliwość sprawdzenia oraz podniesienia umiejętności praktycznych jazdy samochodem.

Impreza będzie się składać z 3 przejazdów próby sprawnościowej (PS), z pomiarem czasu. Zachęcamy do kibicowania!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama