Przemyski WORD 18 września, o godz. 10, zaprasza na ,,Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego O Puchar Dyrektora WORD Przemyśl”.
Głównym założeniem inicjatywy jest edukacja i promowanie bezpiecznej jazdy wśród kierowców oraz integracja środowiska szkoleniowego, instruktorów, wykładowców, egzaminatorów, a także kierowców służb mundurowych, którzy poprzez udział w przygotowanych konkurencjach będą mieli możliwość sprawdzenia oraz podniesienia umiejętności praktycznych jazdy samochodem.
Impreza będzie się składać z 3 przejazdów próby sprawnościowej (PS), z pomiarem czasu. Zachęcamy do kibicowania!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze