To szansa na zatrudnienie nie tylko na przejściach granicznych, ale także w strukturach PUCS w Krośnie, Przemyślu, Dębicy i Rzeszowie. Podania można składać do końca sierpnia.
Wymagane od kandydatów do służby kwalifikacje zawodowe to wykształcenie średnie lub średnie branżowe. Mile widziane będzie wyższe wykształcenie ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne. W ramach dodatkowych kwalifikacji zawodowych preferowane jest także wykształcenie średnie techniczne w zakresie przydatnym w Służbie Celno-Skarbowej, np. mechaniczne, mechatroniczne czy elektroniczne, prawo jazdy kat. B,C a także ukończone kursy lub szkolenia np. w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, uprawnienia instruktora sportu czy instruktora strzelectwa.
Kandydaci na funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej powinni mieć polskie obywatelstwo, korzystać z pełni praw publicznych, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, dobrym stanem zdrowia i nie być karani.
Osoby, które pozytywnie zakończą postępowanie kwalifikacyjne, mają szansę na pracę w nowoczesnej, umundurowanej formacji, jaką jest Służba Celno-Skarbowa funkcjonująca w ramach Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej są objęci zaopatrzeniowym systemem emerytalnym służb mundurowych i mogą ubiegać się o emeryturę mundurową.
Zgodnie z ogłoszonymi informacjami o postępowaniu kwalifikacyjnym aktualnie jest 18 wolnych etatów. Ta liczba może się zwiększyć. Szczegółowe informacje:
Informacja nr 1/2020
Informacja nr 2/2020
Informacja nr 3/2020
Informacja nr 4/2020
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bla bla bla ilu chętnych na jedno miejsce tylko dużo szumu znajomków już zaklepuja posadki dla swoich i wszystko zostaje w rodzinie
Biskup już wydał dyspozycję kto znajdzie pracę w tej korporacji!
Kler i partyjniacy z jedynie słusznej partii . W innych służbach podobnie - króluje nepotyzm, kumoterstwo i "partyjne" lub "kościelne" plecy.
Z takim podejściem drodzy komentujący, do emerytury będziecie siedzieć na kasie w Tesco. Troszkę więcej pokory i słowa Bożego w sercu, a i Wy znajdziecie swoje miejsce w naszych szeregach. Pan ma pamięć absolutna i każdemu szczęście dawkuje zgodnie z jego poczynaniami w przeszłości. Aby oczyścić się z grzechu nienawiści i doznać objawienia Pańskiego, wpaść proszę co łaska drogi czytelniku na poniższe konto, a Twoja przyszłość przyniesie Ci w krotce same pozytywne niespodzianki i nieskończona radość ducha. Bóg zapłać – 86 1050 1546 1000 0092 3220 5758W tytule wpisać: Zadośćuczynienie.Z Bogiem.
Tiaaaaa
Bla bla bla ilu chętnych na jedno miejsce tylko dużo szumu znajomków już zaklepuja posadki dla swoich i wszystko zostaje w rodzinie
Biskup już wydał dyspozycję kto znajdzie pracę w tej korporacji!