Do 20 września w Klubie Osiedlowym „Salezjańskie” przy ulicy Glazera 10 w Przemyślu można oglądać wystawę projektów architektonicznych Justyny Majewskiej, studentki wydziału architektury Politechniki Rzeszowskiej.
Końcem sierpnia br. odbyło się otwarcie[paywall] wystawy pod hasłem „Projekty koncepcyjne obiektów na terenie miasta Przemyśla oraz gminy Medyka”. J. Majewska jest przemyślanką, absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. W dniu otwarcia wystawy chętni, którzy przybyli do klubu osiedlowego, mieli okazję uczestniczyć w szczegółowej prezentacji proponowanych obiektów, dokonanej przez autorkę.
Jednym z ciekawszych jest projekt budynku użyteczności publicznej na osiedlu Rycerskim, kolejnym – gruntowny remont bożnicy w Medyce i zagospodarowanie terenu.
– Zamiłowanie do architektury zaczęło się jeszcze w szkole średniej. Moim marzeniem jest wprowadzenie w życie swoich pomysłów i mam nadzieję, że ktoś je dostrzeże – powiedziała z nadzieją w głosie przyszła pani architekt.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze