28 lutego br. kończy się termin składania ofert dla firm chcących wybudować budynek oddziału celnego w Przemyślu.
Przetarg ogłosił dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. Obecny budynek, mieszczący się przy ul. Ofiar Katynia 26, nie spełnia już wymogów [paywall]. Jeśli przetarg uda się rozstrzygnąć w pierwszym terminie, prace budowlane najprawdopodobniej ruszą jeszcze w tym roku.
W ich ramach przy Ofiar Katynia powstanie nowoczesny budynek biurowo-magazynowy, złożony z dwukondygnacyjnej części biurowej oraz jednokondygnacyjnej części kontrolno-magazynowej, przeznaczonej dla rewizji środków transportowych i składowania zajętych towarów. Wybudowane zostaną także tzw. obiekty pomocnicze, m.in.: budynek portierni zlokalizowany w strefie wjazdowej, sanitarno-socjalny dla kierowców, magazynowy dla samochodów zatrzymanych czy podobny, ale dla towarów zagrożonych wybuchem. Oczywiście stworzona zostanie również cała infrastruktura techniczna i komunikacyjna, w tym: parkingi dla samochodów ciężarowych, osobowych, drogi dojazdowe i chodniki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bezproduktywna biurokracja jak i narzędzia do ściągania pieniędzy rosną w niespotykanym tempie... cytując memem"Andrzej to pier.....e"
Za 5 lat , przeprowadzka z Ofiar Katynia do nowego obiektu - Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia w terminie do 31.12.2024 r tj. od dnia podpisania umowy do momentu odbioru końcowego wykonania umowy przez Wykonawcę bez zastrzeżeń, w tym uzyskania bezwarunkowego pozwolenia na użytkowanie obiektu.
Do RedakcjiTen budynek na zdjęciu to przy ulicy Sieleckiej 9 jest .Brak weryfikacji tych danych nie najlepiej świadczy o profesjonalizmie redakcji
Bezproduktywna biurokracja jak i narzędzia do ściągania pieniędzy rosną w niespotykanym tempie... cytując memem"Andrzej to pier.....e"
Za 5 lat , przeprowadzka z Ofiar Katynia do nowego obiektu - Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia w terminie do 31.12.2024 r tj. od dnia podpisania umowy do momentu odbioru końcowego wykonania umowy przez Wykonawcę bez zastrzeżeń, w tym uzyskania bezwarunkowego pozwolenia na użytkowanie obiektu.
Do RedakcjiTen budynek na zdjęciu to przy ulicy Sieleckiej 9 jest .Brak weryfikacji tych danych nie najlepiej świadczy o profesjonalizmie redakcji