Sześć z dziesięciu zaplanowanych terminarzem spotkań rozegrali piłkarze IV ligi podkarpackiej.
Nagły i na szczęście chwilowy atak zimy w niedzielę, 3 kwietnia br., sprawił, że murawy w: Kamieniu, Boguchwale, Pilźnie i Kolbuszowej Dolnej nie nadawały się do gry. Mecze zostały przełożone. Wśród wspomnianych sześciu odbyły się dwa, będące derbami naszego regionu. W obu triumfowali wyżej notowani, faworyci.
Jarosławianie, po bramkach Aleksa Kopcio i Bartosza Markiewicza, pokonali 2:0 (2:0) przeworskiego Orła i awansowali na pozycję wicelidera. Lider z Wiązownicy nie dał szans, grającemu przez pół godziny w „dziewiątkę”, Piastowi Tuczempy. Ekipa Marcina Wołowca jeszcze powiększyła przewagę nad największymi rywalami do awansu.
Trzecią z rzędu wygraną na swoim koncie zapisała Polonia Przemyśl, która znów awansowała w tabeli i zgłasza aspiracje do doszlusowania do czołówki tabeli. Ekipa Piotra Ciska pokonała w Sanoku Ekoball Stal 0:1 (0:0), a bramkę z rzutu karnego zdobył Konstantyn Czernij.
KS Wiązownica – Piast Tuczempy 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Michalik 40. min, 2:0 Zieliński 57. min (karny), 3:0 Gliniak 70. min, 4:0 Kloc 90.+2 min.
Wiązownica: Cynar – Gliniak (75. H. Kasia), Staszczak, Sitek (83. Mac), Kordas (83. Rembisz) – Słoma (61. Wydra), Rop, Janiczak – Surmiak (75. Kloc), Patryk Zieliński, Michalik.
Piast: Jakiel – Wielgosz, Sobol, Demski, Pasaj – Buczkowski (68. Suberlak), Popek (60. Benc), Sas, Przemysław Zieliński (55. Kos) – Wiącek (81. Broda) – Gonzalez (68. Strawa).
Sędziował: Żółte kartki: Staszczak, Słoma, Surmiak oraz Sas, Pasaj, Sobol i Demski. Czerwone kartki: Sas (30. – druga żółta) i Demski (63. – druga żółta). Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze