Reklama

JKS Jarosław i KS Wiązownica lepsi w derbach. Polonia Przemyśl zdobyła „Wierchy”

Sześć z dziesięciu zaplanowanych terminarzem spotkań rozegrali piłkarze IV ligi podkarpackiej.

Nagły i na szczęście chwilowy atak zimy w niedzielę, 3 kwietnia br., sprawił, że murawy w: Kamieniu, Boguchwale, Pilźnie i Kolbuszowej Dolnej nie nadawały się do gry. Mecze zostały przełożone. Wśród wspomnianych sześciu odbyły się dwa, będące derbami naszego regionu. W obu triumfowali wyżej notowani, faworyci.
Jarosławianie, po bramkach Aleksa Kopcio i Bartosza Markiewicza, pokonali 2:0 (2:0) przeworskiego Orła i awansowali na pozycję wicelidera. Lider z Wiązownicy nie dał szans, grającemu przez pół godziny w „dziewiątkę”, Piastowi Tuczempy. Ekipa Marcina Wołowca jeszcze powiększyła przewagę nad największymi rywalami do awansu.
Trzecią z rzędu wygraną na swoim koncie zapisała Polonia Przemyśl, która znów awansowała w tabeli i zgłasza aspiracje do doszlusowania do czołówki tabeli. Ekipa Piotra Ciska pokonała w Sanoku Ekoball Stal 0:1 (0:0), a bramkę z rzutu karnego zdobył Konstantyn Czernij.


 

Reklama

KS Wiązownica – Piast Tuczempy 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Michalik 40. min, 2:0 Zieliński 57. min (karny), 3:0 Gliniak 70. min, 4:0 Kloc 90.+2 min.
Wiązownica: Cynar – Gliniak (75. H. Kasia), Staszczak, Sitek (83. Mac), Kordas (83. Rembisz) – Słoma (61. Wydra), Rop, Janiczak – Surmiak (75. Kloc), Patryk Zieliński, Michalik.
Piast: Jakiel – Wielgosz, Sobol, Demski, Pasaj – Buczkowski (68. Suberlak), Popek (60. Benc), Sas, Przemysław Zieliński (55. Kos) – Wiącek (81. Broda) – Gonzalez (68. Strawa).
Sędziował: Żółte kartki: Staszczak, Słoma, Surmiak oraz Sas, Pasaj, Sobol i Demski. Czerwone kartki: Sas (30. – druga żółta) i Demski (63. – druga żółta). Widzów: 200.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama