Powiatowe Ognisko Baletowe im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu przygotowuje się do obchodów 65-lecia swojej działalności.
Jubileuszowe uroczystości rozpocznie koncert dla rodziców oraz wszystkich mieszkańców Jarosławia i okolic, organizowany 12 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury.
Rozpocznie się o 16.30. Wcześniej dzisiejsi pracownicy ogniska złożą kwiaty na grobach założycielki i zmarłych pracowników instytucji. Drugą częścią obchodów będzie spotkanie absolwentów zaplanowane na 14 listopada w budynku Gwiazda, siedzibie ogniska. Poprzedzi je koncert zaplanowany o g. 12 w MOK.
Obydwa koncerty z okazji jubileuszu Powiatowego Ogniska Baletowego zostały przeniesiene. Zawrówno czwartkowy (12 listopada) o 16.30 jak i sobotni (14 listopada) o 12. odbędą się w siedzibie ogniska. Budynek Gwiazda, ul. Franciszkańska 2.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze