Reklama

Jubileusz Ogniska Baletowego

10/11/2015 10:30

Powiatowe Ognisko Baletowe im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu przygotowuje się do obchodów 65-lecia swojej działalności.

Jubileuszowe uroczystości rozpocznie koncert dla rodziców oraz wszystkich mieszkańców Jarosławia i okolic, organizowany 12 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury.

Rozpocznie się o 16.30. Wcześniej dzisiejsi pracownicy ogniska złożą kwiaty na grobach założycielki i zmarłych pracowników instytucji. Drugą częścią obchodów będzie spotkanie absolwentów zaplanowane na 14 listopada w budynku Gwiazda, siedzibie ogniska. Poprzedzi je koncert zaplanowany o g. 12 w MOK.

Obydwa koncerty z okazji jubileuszu Powiatowego Ogniska Baletowego zostały przeniesiene. Zawrówno czwartkowy (12 listopada) o 16.30 jak i sobotni (14 listopada) o 12. odbędą się w siedzibie ogniska. Budynek Gwiazda, ul. Franciszkańska 2.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama