Reklama

Jubileusz „Sprintu do maratonu”. Przedszkolaki z „jedenastki” biegały aż miło! [ZDJĘCIA]

Dzisiejszego (28 maja br.) przedpołudnia odbyła się jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków pod hasłem „Sprintem do Maratonu”. Od początku uczestniczą w nim maluchy z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu.

Idea tego przedsięwzięcia jest jedna: promocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Na starcie przemyskiego biegu, który odbył się na boisku osiedlowym na Kmieciach, stanęło łącznie 120 osób. Przede wszystkim przedszkolaków z pięciu grup wiekowych, ale części towarzyszyli rodzice. Organizatorkami wydarzenia były Livia Czapska i Małgorzata Ferenc. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymało okolicznościowe medale i dyplomy.

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/05/2024 13:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama