Dzisiejszego (28 maja br.) przedpołudnia odbyła się jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków pod hasłem „Sprintem do Maratonu”. Od początku uczestniczą w nim maluchy z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu.
Idea tego przedsięwzięcia jest jedna: promocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Na starcie przemyskiego biegu, który odbył się na boisku osiedlowym na Kmieciach, stanęło łącznie 120 osób. Przede wszystkim przedszkolaków z pięciu grup wiekowych, ale części towarzyszyli rodzice. Organizatorkami wydarzenia były Livia Czapska i Małgorzata Ferenc. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymało okolicznościowe medale i dyplomy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze